Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym

Zapraszamy do zapoznania się z charyzmatem Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

Wszystkie informacje znajdziemy tutaj:

W naszej parafii grupa Apostolstwa istnieje od grudnia 2019 r.

Opiekun: ks. Bogusław Wolański

Lider: Elżbieta Żołna

Patron: bł. Honorat Koźmiński

Spotkania formacyjne:
- czwarty czwartek miesiąca o godz. 19.00 lub trzecia sobota miesiąca o godz. 11.00;
- adoracja w intencji cierpiących w czyśćcu: czwarty czwartek miesiąca w godzinach 17.00-18.00, a następnie Eucharystia za zmarłych w czyśćcu cierpiących.

Członkowie Apostolstwa:
Stanisława Anioł, Anna Bińczyk, Beata Bogacka, Izabela Cymerman, Agnieszka Czyńska, Sławomir Czyński, Agnieszka Czyrko, Eurydyka Czyrko, Wanda Dąbrowska, Teresa Dłubała, Artur Grabowski, Bożena Kowalska, Mariola Malamis, Teresa Swatkowska, Krystyna Tyc, Mariusz Stolarz, Danuta Wejman, Magdalena Zielińska, Elżbieta Żołna

Od Adwentu 2019 rozpoczęliśmy w naszej parafii praktykowanie kolejnego dnia adoracji Najświętszego Sakramentu.
Oprócz poniedziałku będzie to czwartek każdego tygodnia od godz. 17.00.

W CZWARTY CZWARTEK MIESIĄCA będziemy szczególnie modlić się za DUSZE CZYŚĆCOWE i w ten sposób zawiążemy grupę w ramach Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

Zapraszamy do udziału!
Pomóżmy tym, którzy dla siebie już nic nie mogą uczynić.
Wyczyśćmy wspólnie czyściec.