W oczekiwaniu na misje

tn Przygotowania do misji

Zbliżają się misje parafialne. Już za kilkanaście dni przybędzie do nas ojciec misjonarz - ks. Krzysztof Czapla, pallotyn. Będziemy słuchali słowa Bożego, modlili się, uczestniczyli w procesjach różańcowych, będzie okazja do spowiedzi świętej…
Do misji przygotowujemy się również przez odnowienie krzyży, przy których będziemy rozpoczynali procesje różańcowe. We wtorek 20 września na odnowionym krzyżu przy ul. Legnickiej została zawieszona nowa figura konającego Jezusa. Wykonano ją specjalnie dla naszej parafii w wytwórni figur sakralnych w Kożuchowie. Dziękujemy rodzinom Zielińskich i Bińczyk za odnowienie krzyża, a panom Januszowi Zielińskiemu i Markowi Zawadzkiemu za zawieszenie figury. Od tego krzyża wyruszy procesja różańcowa w poniedziałek 10 października. Już dziś zapraszamy!

Ks. Bogusław Wolański, proboszcz

Foto: Anna Bińczyk

Komentarz do codziennej Ewangelii z Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie.

Zapraszamy do modlitwy Słowem Bożym!