Zakończyli rok formacyjny

We czwartek, 23 czerwca br., schola „Józefinki” i Oaza Dzieci Bożych zakończyły swój rok formacyjny wspaniałym wyjazdem do Legnicy. Było coś dla ducha i coś dla ciała. Pierwszym celem naszej wyprawy było odwiedzenie kościoła pw. św. Jacka, w którym 25 grudnia 2013 r. wydarzył się cud eucharystyczny.

tn Zakonczyli rok formacyjny 2

Mieliśmy okazję wysłuchać krótkiej katechezy wygłoszonej przez tamtejszego księdza oraz zawierzyć swe życie Panu Jezusowi. Następnie udaliśmy się do Parku Trampolin. Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnej trenerki, po której rozpoczęła się świetna zabawa. Pobyt w Legnicy dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.

tn Zakonczyli rok formacyjny 4

Uwieńczeniem całorocznej pracy głosem, pięknego śpiewu, wielu prób było uroczyste przyjęcie czterech nowych członków scholii w niedzielę 26 czerwca podczas Mszy Św. o godz. 10.00. Do scholii dołączyli: Zuzia, Amelia, Wiktoria i Grzesiu.

tn Zakonczyli rok formacyjny 1

Anna Matoga, opiekun scholi

Komentarz do codziennej Ewangelii z Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie.

Zapraszamy do modlitwy Słowem Bożym!