Tak, pomagam - Caritas w działaniu

Już po raz kolejny nasza parafia włączyła się w ogólnopolską akcję Caritas „Tak, pomagam”, w ramach której w marketach zbierana jest żywność, by następnie rozdysponować ją do potrzebujących. Parafialny Zespół Caritas oraz ponad dwudziestu wolontariuszy - dzieci, młodzież i dorośli - 3 i 4 grudnia br. podjęli dyżury w olszyńskich marketach „Biedronka”, „Delikatesy Centrum” i „Dino”. Uzbierano ogromną ilość żywności i środków czystości. Przed świętami dary zostaną zawiezione do potrzebujących. Dziękujemy zaangażowanym i wszystkim, którzy umożliwili przeprowadzenie akcji. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy tak hojnie podzielili się swoimi zakupami!

tn Tak pomagam Caritas w dzialaniu 1

Tak pomagam Caritas w dzialaniu 2

Komentarz do codziennej Ewangelii z Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie.

Zapraszamy do modlitwy Słowem Bożym!