Z wizytą u św. Józefa w Krzeszowie

Jesteśmy przyzwyczajeni, że w Roku św. Józefa 19. każdego miesiąca o godz. 20.00 gromadzimy się w olszyńskiej świątyni na nabożeństwie ku czci św. Józefa. Modlimy się, a także delektujemy się ptysiami św. Józefa. Podobne nabożeństwa odprawiane są w Diecezjalnym Sanktuarium św. Józefa w Krzeszowie. Rozpoczynają się w południe.

tn Z wizyta u sw Jozefa w Krzeszowie 1 Do przewodniczenia październikowemu spotkaniu ze św. Józefem w Krzeszowie został poproszony proboszcz olszyńskiej parafii wraz z wiernymi. W ponad trzydziestoosobowej grupie wyruszyliśmy do Krzeszowa o godz. 10.00, by z modlitwą na ustach dotrzeć około południa do krzeszowskiego sanktuarium. W południe rozpoczęła się Eucharystia, którą zakończyliśmy aktem ofiarowania św. Józefowi. Po uczcie w świątyni była także uczta przy stole oraz koronka do Miłosierdzia Bożego w bazylice. Ubogaceni duchowo i ponownie zachwyceni urokiem krzeszowskiego sanktuarium powróciliśmy do Olszyny. Dziękujemy za możliwość modlitwy u św. Józefa w Krzeszowie. To był piękny dzień.

tn Z wizyta u sw Jozefa w Krzeszowie 2