Ksiądz Jakub zakończył swoją posługę w naszej parafii

27 czerwca br. ks. Jakyb Sikorski zakończył swoją posługę jako wikariusz parafialny i katecheta w naszej wspólnocie parafialnej. Jego entuzjazm udzielał sie każdemu, kto go spotkał, a wspólne podążanie na drodze odkrywania oblicza Jezusa było dla wielu parafian wyjątkowym doświadczeniem.

tn Pozegnanie Jakuba 1

Za ten duszpasterski zapał i radość w głoszeniu Ewangelii podziękowaliśmy ks. Jakubowi podczas niedzielnych Mszy św. Ks. Jakub z kolei w swojej ostatniej homilii również wyraził wdzięczność wielu osobom za to wspólne podążanie za Chrystusem, za wsparcie i pomoc, jakich doświadczył będąc przez minione pięć lat duszpasterzem naszej olszyńskiej owczarni Pańskiej.

tn Pozegnanie Jakuba 2

tn Pozegnanie Jakuba 3

Na czas nowych zadań, ale także odpoczynku i podreperowania zdrowia, życzymy ks. Jakubowi obfitości Bożych łask i opieki świętego Patrona - bł. Jakuba Strzemię.

tn Pozegnanie Jakuba 4

tn Pozegnanie Jakuba 5