Wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży

WYJAZD WAKACYJNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
W 2020 ROKU

I z rodziną świat nie zginie

Termin: 4-11.08.2020 r.

Miejsce pobytu – OW Marena Welness & Spa w Międzywodziu (budynek Diuna)

Informacje o obiekcie Ośrodek Wypoczynkowy Marena Wellness & Spa z krytym basenem, położony w wysokim sosnowym lesie, oddalony od morza ok. 200 m. Dysponuje miejscami w budynku murowanym, 3 kondygnacyjnym z dużym słonecznym tarasem. Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany. Do dyspozycji uczestników: 3,4 osobowe pokoje o wysokim standardzie, każdy z własnym węzłem sanitarnym oraz bezpośrednim wyjściem na taras. Na terenie obiektu: basen kryty, kawiarnia z salą dyskotekową, sale telewizyjne z TV oraz DVD, sala bilardowa oraz stoły do tenisa stołowego, siłownia, plac zabaw, sauna, solarium oraz boisko do piłki siatkowej plażowej.

Przeznaczenie: dzieci i młodzież z parafii Wielowieś i Olszyna, a w miarę miejsc wolnych, dzieci z innych parafii. Minimalny wiek uczestnika bez opiekuna - 9 lat.

Ilość miejsc: 22

Opieka: 3 osoby dorosłe + kierownik wyjazdu

Informacje dodatkowe: W trakcie pobytu przewidziano: plażowanie nad morzem pod opieką ratownika, wycieczki krajoznawcze, gry i zabawy na wolnym powietrzu, wspólne zajęcia rekreacyjne oraz inne atrakcje. Dla uczestników przewidziana jest codzienna Eucharystia.

Koszt wyjazdu: 1130 zł + 150 zł wycieczki na miejscu.

Koszt wyjazdu obejmuje: transport autokarem, 7 noclegów, 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja + woda do picia bez ograniczeń), koszt pobytu kadry wychowawczej, ubezpieczenie NNW, opieka medyczna, ratownika wodnego, wejścia na basen kryty na terenie ośrodka.

Uwaga!!! Opieka nad uczestnikami jest sprawowana jako wolontariat, bez żadnego wynagrodzenia, organizator pokrywa opiekunom jedynie koszty pobytu.

Zapisy. Do wyczerpania miejsc. Przy zapisywaniu należy wpłacić zaliczkę 200 zł. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

tn Kolonia katolicka