Ogłoszenia

VII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

19   lutego     2017

  1. Msze św. w tym tygodniu wieczorem o godz.: 1700, w sobotę o 1000 i 1700  kancelaria parafialna czynna we czwartki 1530 – 1630  i w    soboty  800 –  900
  2. We środę obchodzimy  święto Katedry Św. Piotra Apostoła.
  3. Spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu św. we środę po Mszy św.
  4. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.
  5. W dniach od 24 lutego do 26 lutego w Legnicy będą organizowane Weekendowe Rekolekcje „Szkoła Wiary” organizowane przez Armię Dzieci i znaną na święcę charyzmatyczkę Marię Vadię. Wszystkie osoby chętne na wyjazd prosimy o zapisanie się u księdza Jakuba. Więcej informacji na plakacie i na stronie internetowej.
  6. Bardzo dziękuję wszystkim dzieciom i rodzicom, które zaangażowały w stworzeniu Szopek Bożonarodzeniowych. Bardzo prosili o zabranie szopek do domu.
  7. Dziękujemy SRK i ofiarodawcom za zbiórkę ofiar na leczenie  chorego Kamila Nowosielskiego.
  8. Parafialny Zespół Caritas zaprasza osoby objęte pomocą po odbiór produktów spożywczych w piątek od godz.: 1700.
  9. 40 Dni dla Życia po raz siódmy Od południa Środy Popielcowej, czyli 1 marca do Niedzieli Palmowej, 9 kwietnia, po raz siódmy, odbędzie się krucjata modlitewna 40 Dni dla Życia. Zapraszamy do zgłaszania się telefonicznego i podejmowania czuwania w swoich domach lub wraz z grupami w kościołach. Rodzaj modlitwy jest dowolny. Ważne by wspólnie zachować ciągłość czuwania w intencji życia przez 960 godzin w dzień i w nocy. Wystarczy zadeklarować jedną godzinę modlitwy w intencji nienarodzonych, aby przyłączyć się do krucjaty. Zapisy przyjmuje Biuro Komitetu Organizacyjnego Legnickiego Marszu dla Życia (od pon. do pt. w godzinach od 900 do 1500) pod numerem telefonu 513 129 362. Na stronie marszdlazycia.legnica.pl można zobaczyć, które godziny są już zajęte przechodząc do kalendarza modlitwy. Serdecznie zapraszamy!
  10. W minionym tygodniu zmarli śp. Bronisława Matusiak – pogrzeb we wtorek o 1500 oraz  śp. Tadeusz Użarowski –  pogrzeb we wtorek o 1300.

 

      Zapowiedzi przedślubne:     Agnieszka Joanna Kowalów i Adam Kowalczyk