Ogłoszenia

XIV    NIEDZIELA  ZWYKŁA

5 lipca 2015

  1. W tym tygodniu Msze św. codziennie rano i wieczorem. W poniedziałek wspominamy bł. Marię Teresę Ledóchowską, w środę św. Jana z Dukli, w sobotę święto św. Benedykta, patrona Europy.
  2. Od 1 VII w naszej Parafii pracuje Ks. neoprezbiter – Ks. Marcin Bryłkowski, który dziś odprawi u nas swą Mszę św. prymicyjną. Życzymy Czcigodnemu Księdzu Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej.
  3. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę: pięknym wakacyjnym wydarzeniem jest piesza pielgrzymka, zachęcamy  do wzięcia udziału w trudzie pielgrzymowania od 24.VII ze Zgorzelca, od  29.VII z Legnicy oraz Autokar na ostatni etap od 6.VIII. Zapraszamy do Grupy Duchowego Uczestnictwa, zapisy u p. Stanisławy Anioł i P. Teresy Okuniewicz, koszt materiałów 10 zł. ( tel. 600 973 307)
  4. Dziękujemy za przygotowanie kościołów  rodzinom  z ul. Żymierskiego 1-5 i z  ul. Polnej. Zapraszamy do kościoła parafialnego rodziny z ul. Żymierskiego 6-13 i do kościoła Podwyższenia Krzyża Św. rodziny z ul. Kamiennej 1-4.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  6. Zapowiedzi przedślubne:
  •  II – Agnieszka Kępa i Paweł Suchowiejko
  •  II – Weronika Komsa i Michał Rodak
  •  I – Katarzyna Antonowicz i Wojciech Bartłomiej Sandecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>