Wyniki konkursu o ks. Józefie Zarembskim

Zakończyliśmy konkurs o ks. Józefie Zaremn]bskim pt. „Babciu i dziadku, jaki był ks. Zarembski?”. Wpłynęło jedenaście prac, które jury oceniło i przyznało ciekawe nagrody, związane z osobą ks. proboszcza Józefa Zarembskiego i patronem parafii - św. Józefem.

tn Konkurs 8

23 czerwca br. podczas Mszy św. z udziałem dzieci o godz. 11.00 ks. proboszcz Bogusław Wolański wraz z ks. wikariuszem Jakubem Sikorskim wręczyli wszystkim laureatom nagrody, które z pewnością będą miłą pamiątką konkursu i postaci ks. Józefa Zarembskiego. Wśród prac były wywiady, prace plastyczne, a także film.

tn Konkurs 1

Zwycięzcami konkursu zostali:
Dominik Matoga - kategoria film
Alicja Cybulska i Amelia Migut - kategoria praca plastyczna
Aleksander Zieliński - kategoria wywiad
Wyróżnienia:
Norbert Zawada, Jakub Roskowiński, Klara Błaszczyk, Kamil Kaczmarek, Magdalena Czyńska, Gabriel Cybulski, Zuzanna Sarzyńska.

Prace oceniało jury w składzie: Eurydyka Czyrko, Artur Grabowski, ks. Jakub Sikorski, ks. Bogusław Wolański.

tn Konkurs 12